LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

„Teledyne FLIR“ pristato „Neutrino LC OGI“ kameros modulį, skirtą optinio dujų stebėjimo kamerų kūrėjams

Posted in TELEDYNE FLIR.

„Teledyne FLIR“ pristato „Neutrino LC OGI“ kameros modulį, skirtą optinio dujų stebėjimo kamerų kūrėjams

Vidurinės bangos infraraudonųjų spindulių vaizdo modulis leidžia greitai aptikti metano ir kitų angliavandenilių nuotėkį naudojant SWaP optimizuotą integravimo paketą

NeutrinoLCOGI ArticleImage 3

GOLETA, Kalifornija – „Teledyne FLIR“, priklausanti „Teledyne Technologies Incorporated“, pristatė Neutrino LC OGI optinio dujų stebėjimo kameros modulį, pagamintą JAV, nereguliuojamą ITAR, vidurinės bangos infraraudonųjų spindulių (MWIR) vaizdo kamerą, skirtą gaminiams galintiems aptikti, išmatuoti ir pastebėti kenksmingų dujų išmetimą. Neutrino LC OGI užtikrina geriausią savo klasėje našumą mažame, lengvame ir mažos galios modulyje, kurį galima integruoti į nepilotuojamus orlaivius, mažus gimbalus, rankinius įrenginius ir stacionariai montuojamas dujų nuotėkio aptikimo sistemas.

Neutrino LC OGI PDP Zoom Images1 1

MWIR spektrinė juosta naudojama tiksliai aptikti šiltnamio efektą sukeliančių dujų metano ir kitų angliavandenilių, tokių kaip lakieji organiniai junginiai (LOJ). Neutrino LC OGI turi kelis režimus: 640 x 512 VGA raiškos režimą su iki aštuonių kartų skaitmeniniu priartinimu, kad būtų kuo geriau ištirti vaizdą; taip pat gali veikti „bin“ režimu, kuris gali pakelti jautrumą į aukščiausią pramonėje <20 milikelvinų (mK), kad būtų sukurtas aiškesnis, didesnio kontrasto vaizdas, kad būtų galima tiksliai nustatyti nuotėkius.

„Žalingų angliavandenilių ir cheminių medžiagų nutekėjimo į orą aptikimas ir mažinimas yra svarbus prioritetas reguliavimo institucijoms ir susijusioms pramonės šakoms“, – sakė Danas Walkeris, Teledyne FLIR produktų valdymo viceprezidentas. „Neutrino LC OGI yra mažos rizikos ir didelio našumo OEM kameros modulis, skirtas integratoriams, šiandien kuriantiems metano stebėjimo ir kitus dujų sistemų stebėjimo sprendimus.

Neutrino LC OGI PDP Zoom Images3 1

Pagal dydžio, svorio ir galios santykį (SWaP) optimizuotas Neutrino LC OGI turi Teledyne FLIR aukštos darbo temperatūros (HOT) FPA technologiją ir tylų, mažai vibruojantį ir ilgaamžį linijinį mikro aušintuvą. Patikimumas ir geriausia pramonėje dvejų metų garantija daro jį paklausiausiu integratorių moduliu, nes greitas nuotėkio aptikimas ir veikimo laikas yra kritiškai svarbūs perdirbimo įrenginiuose, naftos perdirbimo gamyklose, vamzdynuose, cisternų fermose ir naftos bei dujų pramonės gręžinių aikštelėse.

Integratoriai taip pat gauna prieigą prie Teledyne FLIR profesionalios komandos techninės pagalbos, prie viso programinės įrangos priedų rinkinio ir programinės įrangos kūrimo rinkinio (SDK), kad supaprastinti kūrimą ir sumažintų kūrimo išlaidas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Neutrino LC OGI, apsilankykite www.flir.com/neutrinoogi.

 

 

Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->